Δυάδα με Goal/Goal από το Nations League
AP
AP

Πέρασαν οι 2 από τις 3 επιλογές που είχαμε προτείνει τη Δευτέρα, με το Over στο παιχνίδι Εσθονία-Σουηδία (1,57) και τον «άσο» και Over της Ιταλίας (1,64) στον αγώνα με το Ισραήλ. Δεν επιβεβαιώθηκε το Over στο ντέρμπι της Γερμανίας με την Ολλανδία. Ένα γκολ ήταν αρκετό για τη Γερμανία για να πάρει τη νίκη.

Τα παιχνίδια των εθνικών ομάδων ολοκληρώνονται σήμερα και οι επιλογές μας είναι με 2 Goal/Goal από τον 1ο όμιλο της 1ης κατηγορίας του Nations league. Και οι 4 ομάδες είναι ικανές για να σκοράρουν. Αμφίρροπο είναι το ματς της Πολωνίας με την Κροατία. Δεν ήταν ανταγωνιστική η Πολωνία στο παιχνίδι με την Πορτογαλία και ηττήθηκε με 1-3. Βρήκε πάντως δίχτυα.

Η Κροατία δυσκολεύτηκε πολύ στην έδρα της με τη Σκωτία. Κέρδισε με 2-1 αλλά σώθηκε χάρη στο VAR που ακύρωσε το 2-2 της Σκωτίας στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων. Σκοράρει με άνεση αλλά έχει προβλήματα στην άμυνα. Το πιθανότερο είναι να γίνει ανοιχτό ματς και να σκοράρουν και οι 2 ομάδες.

Φαβορί είναι η Πορτογαλία στη Γλασκώβη στον αγώνα με τη Σκωτία. Την κέρδισε και εντός έδρας με 2-1. Έχει μόνο νίκες στον όμιλο, όλες με Goal/Goal και Over. Η Σκωτία είναι τελευταία χωρίς βαθμό, αλλά παλεύει σε όλα τα ματς και έχει επίσης φέρει Goal/Goal και Over. Και οι 2 ομάδες λογικά θα βρουν δίχτυα και στη σημερινή αναμέτρησή τους.