Η Γαλλία μπορεί να κερδίσει με μεγάλο σκορ, η Αγγλία είναι πιθανό να πετύχει πάνω από 1 γκολ.
Νίκες με Over για τα φαβορί
Shutterstock

Τα 2-3 γκολ επιβεβαιώθηκαν στον δραματικό αγώνα της Κροατίας με την Ιταλία με το γκολ της ισοφάρισης (1-1) στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων. Η Αλβανία όμως ηττήθηκε με 1-0 από την Ισπανία, δεν σκόραρε και δεν έγινε το Goal/Goal.

Τέσσερα παιχνίδια γίνονται σήμερα για την τελευταία αγωνιστική του 3ου και του 4ου ομίλου. Ποντάρουμε στα 2 φαβορί των ομίλων, την Αγγλία και τη Γαλλία. Θέλουν να πάρουν την πρώτη θέση στους ομίλους τους και είναι πιθανό να ξεσπάσουν στα σημερινά ματς πριν μπουν στις μάχες των νοκ άουτ αναμετρήσεων.

Η Γαλλία παίζει με την Πολωνία και ο «άσος» της είναι χαμηλά. Έχει πετύχει μόνο 1 γκολ και αυτό με αυτογκόλ. Η Πολωνία, μετά τις 2 ήττες, είναι υποχρεωμένη να ρισκάρει. Θα βρει ανοιχτό χώρο η Γαλλία και μπορεί να πετύχει νίκη με μεγάλο σκορ. Συνδυάζουμε τον «άσο» της με το Over 2,5.

Η Αγγλία δεν ήταν καλή στο ματς με τη Δανία και έφερε ισοπαλία με 1-1. Θα επιδιώξει να «καθαρίσει» το παιχνίδι με τη Σλοβενία και δεν θα αρκεστεί στο 1 γκολ. Μπορεί να πετύχει και δεύτερο. Για να έχει αξία ο «άσος» της τον συνδυάζουμε με το Over 1,5.